У Тягнибока заявляють про тиск на перевізників через акцію під Радою

1 перегляд
П'ятниця, 7 травня 2010, 14:10

У Хмельницькій області правоохоронні органи здійснюють тиск на перевізників, які 27 квітня надавали свої послуги облорганізації ВО "Свобода" для виїзду на акцію протесту під Верховною Радою.

Про це йдеться у заяві прес-служби ВО "Свобода".

"Особливо посилився тиск з наближенням 11 травня 2010 року, на яке заплановано нові масові акції протесту проти дій антиукраїнської влади. За словами перевізників, їх залякують особи, які представляються працівниками ДАІ та вимагають припинити надання транспортних послуг "свободівцям". В іншому випадку погрожують численними перевірками та позбавленням ліцензій на автоперевезення", - заявляють у "Свободі".

Хмельницька облорганізація ВО "Свобода" висловлює обурення "фактом тиску на автоперевізників і вважає, що в такий спосіб порушуються їх права та конституційні права громадян, які висловлюють свою політичну позицію".

"Право на акції протесту є невід'ємним конституційним правом кожного громадянина України  і дії режиму Януковича - це спроба кардинально обмежити можливість громадян вільно висловлювати свою політичну позицію та категоричну незгоду з антиукраїнською політикою здачі державного суверенітету", - сказано у заяві.

Водночас у "Свободі" заявили, що їхні прихильники візьмуть в новій акції протесту під стінами парламенту, що запланована на 11 травня.

Як відомо, раніше у БЮТ заявляли, що міліція вимагає від опозиції списки учасників мітингу 27 квітня.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua