Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У БЮТ попереджають, що скоро доведеться кричати "За Росію"

Неділя, 9 травня 2010, 14:06
Наступний ювілей перемоги може відбутися під лозунгами "За Росію. За Медвєдєва".

Про це заявив віце-спікер Микола Томенко (БЮТ), який взяв участь у покладанні квітів до могили Невідомого солдата у Парку Слави в Києві, повідомляє його прес-служба.

Він зазначив, що святкування мало відбуватися під лозунгом "За ветеранів. За український народ", а відбулося під лозунгом "За Радянську батьківщину. За Сталіна", йдеться у повідомленні.

"Якщо і надалі така тенденція збережеться, то наступне святкування ювілею перемоги буде відбуватися під лозунгами "За Росію. За Мєдвєдева", - наголосив віце-спікер.

"Складається враження, що чиновники на місцях намагалися так запопадливо показати, як вони підтримують нову генеральну лінію влади, що вже почали школярам роздавати радянські прапорці, з якими вони повинні були вийти на мітинг", - сказав Томенко.

"Другою особливістю або навіть таким парадоксальним цинізмом було те, що ідеологами пропаганди визначальної ролі радянської армії в житті українського народу стали державні політичні діячі, які в силу певних обставин жодного дня в цій армії не служили", - підкреслив він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: