Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Посланець Кремля натякає, що російський флот у Криму не скорочуватимуть

Неділя, 9 травня 2010, 18:01
Найближчим часом можливе переосмислення раніше прийнятих рішень про скорочення Чорноморського флоту Росії.

Про це заявив посол РФ в Україні Михайло Зурабов в інтерв`ю журналістам у Севастополі.

"І от те, що командування флоту і міноборони готує (пакет документів) щодо різних аспектів базування ЧФ РФ у зв`язку з продовженням термінів його перебування на території України, вважаю, можливе переосмислення раніше ухвалених рішень. Я таке допускаю", - сказав він.

"Якщо ще донедавна як орієнтир був встановлений 2017-й рік, але підписання документів, які зберігають право на базування ЧФ РФ в Україні до 2042 року, як я можу припустити, дають змогу нам по-новому глянути на все те, що має бути зроблене", - зазначив посол.

На думку Зурабова, "потрібно гроші вкладати і в соціальну інфраструктуру, необхідно займатися розвитком берегової інфраструктури, серйозно займатися озброєнням і військовою технікою, яка на ЧФ РФ не оновлювалася вже багато років".

"І, звичайно, вкладати гроші в саме місто, оскільки це місто, по суті, обслуговує і ЧФ РФ, і членів сімей військовослужбовців", - підкреслив він.

Як додав посол, "ось у цьому сенсі, мабуть, зараз дуже актуальні ті переговори, які в попередньому плані пройшли у мене (декілька днів з главою міста Валерієм Саратовим).

"І я думаю, що відбудеться розмова і у голови адміністрації президента РФ Сергія Наришкіна з керівництвом Севастополя і з главою адміністрації президента України Льовочкіним, торкнуться питання базування ЧФ РФ", - зазначив Зурабов.

Він також повідомив, що "командування ЧФ РФ відповідно до доручення президента РФ міністрові оборони РФ про підготовку програми розвитку ЧФ РФ, берегової інфраструктури, соціальної сфери, зокрема й Севастополя, має вирушити найближчим часом до Москви зі своїми попередніми пропозиціями".

За словами посла, "така робота триватиме, я можу припустити, не один день".

"Президент встановив термін один місяць. Можливо, що через місяць ми матимемо інформацію про конкретний зміст цих пропозицій і планів", - наголосив Зурабов.

"Ми припускаємо, що візит до Севастополя міністра оборони РФ Сердюкова можливий, але терміни цього візиту поки що не визначені. Я знаю, що у міністра оборони є плани відвідати Севастополь", - сказав він.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування