Тимошенко наскаржилась на Януковича ПАРЄ

Четвер, 3 червня 2010, 14:22
 

Юлія Тимошенко  зустрілася зі співдоповідачами Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Ренатою Вольвенд та Майліс Репс. 

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Тимошенко повідомила своїх співрозмовників про факти, які свідчать про порушення принципу верховенства права, фундаментальних прав і свобод людини, відродження цензури, ігнорування прав опозиції та залякування політичних опонентів з боку влади.

"Те, що відбувається сьогодні в нашій державі, становить загрозу не тільки для кожного громадянина України, а й для незалежності та суверенітету нашої держави", - сказала  Тимошенко.

У свою чергу члени делегації Моніторингового комітету ПАРЄ висловили занепокоєння негативними  тенденціями у сфері свободи ЗМІ та щодо дотриманні основних прав та свобод людини та запевнили, що вони пильно слідкують за ситуацією в Україні.

Також з делегацією Моніторингового комітету ПАРЄ зустрілось керівництво фракції БЮТ.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про пропозиції щодо судової реформи, які нещодавно подав президент України Янукович.

Представники БЮТ звернули увагу делегації ПАРЄ на такі загрозливі аспекти запропонованої судової реформи, як: подальша спеціалізація судової системи та радикальне зменшення повноважень Верховного Суду, розширення та посилення повноважень Вищої ради юстиції.powered by lun.ua