Бойко обіцяє війну за ММК ім. Ілліча

П'ятниця, 4 червня 2010, 21:10
"Ілліч-Сталь" і ММК ім. Ілліча в суді будуть доводити неправомірність угоди із продажу акцій.
   
Про це повідомив гендиректор ММК ім. Ілліча Володимир Бойко в ході зустрічей з трудовим колективом підприємства.

За його словами, юридичні служби меткомбінату підготували низку позовів в різні судові інстанції для скасування угод з акціями ЗАТ.

"Ми готуємо позови і будемо боротися, щоб все відновити і повернути все на місце. Я впевнений, що ми прорвемося", - сказав Бойко, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-центр підприємства.

Він заявив, що раніше планувалося зберегти контроль над меткомбінатом, а близько половини акцій передати громаді орендарів (50%) і менеджменту підприємства (50%).

Але через брак коштів на здійснення цієї операції - потрібно було перерахувати державі 50 мільйонів гривень у вигляді податків - процес переоформлення акцій був припинений. Цим скористався реєстратор і продав акції ЗАТ.

Бойко підкреслив, що розраховує на позитивне вирішення ситуації.

У той же час він ще раз зазначив, що меткомбінату доведеться йти на об'єднання з іншими компаніями з метою забезпечення стабільної роботи.

"У будь-якому варіанті з кимсь доведеться об'єднуватися - самі ми не виживемо. У мене не вийшло, щоб був свій коксохім, свій ГЗК, своя руда. Але зараз потрібно відстояти комбінат", - заявив гендиректор.

Як відомо, 26 травня представники кіпрських компаній Rewein Ltd і Formigos Holdings Ltd Ілля Горн і Борис Подольський заявили про придбання цими та іншими компаніями 100% акцій ЗАТ "Ілліч-Сталь", якому, у свою чергу, належать 90,41% акцій ММК ім. Ілліча.

Бойко спростував інформацію про намір продати комбінат, заявив про захоплення реєстратора акцій обох очолюваних ним підприємств і рейдерській атаці на них, яка триває вже більше року.

Він також звинуватив у причетності до спроби захоплення підприємства главу Держкомпідприємництва Михайла Бродського.

У свою чергу чиновник повідомив про наявність доказів продажу гендиректором підприємства російським інвесторам і документів за підписом Бойка, що дають право державному реєстратору на оформленні зміни керівництва підприємства.