Колесніков клянеться скасувати радянське лицемірство

П'ятниця, 4 червня 2010, 23:45
Державні будівельні норми будуть скасовані.

Про це заявив віце-прем'єр Борис Колесніков в ефірі Шустер Live.

За його словами, згідно з цими нормами "державні замовлення мають відбуватися за найнижчими цінами". "Тобто держава свідомо повинна отримувати саму-саму-саму низьку якість", - сказав віце-прем'єр.

"Це лицемірство, взяте з Радянського союзу", - зазначив Колесніков.

Крім того, він підтвердив інформацію про те, що уряд вирішив не проводити тендери для забезпечення держзамовлень на об'єкти Євро-2012.

У той же час чиновник заявив: "У четвер вже вступив в силу новий закон про держзакупівлі, і процедура набагато ускладнилася. В усіх українських тендерах у 99% перемагають шахраї".

"Я не буду ставити під загрозу репутацію країни, щоб по 45 днів проводити тендери, а потім у них виграють компанії-одноденки, і гроші зникають по 700-800 мільйонів", - зазначив Колесніков.

За його словами, "адресні запрошення і новий закон про держзакупівлі дозволять зробити процедуру прозорою і чіткою".

Віце прем'єр також заявив, що у БЮТ "діяла корумпована банда протягом трьох років, яка намагалася протягнути закон про гральний бізнес, а до цього робила тендерну палату". "Назвати? Яценко (депутат від БЮТ Антон Яценко)", - сказав Колесніков.

Крім того, віце-прем'єр заявив, що УЄФА "у будь-який момент" може зняти будь-яке українське місто з Євро-2012.

"Львів мав бути знятий ще у квітні. І ціною неймовірних зусиль, зустрічі президента України з президентом УЄФА, Львів вдалося зберегти. На чесному слові він може протриматися до вересня", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua