Балога домовляється з Яценюком і Порошенком

Четвер, 8 липня 2010, 12:25

Віктор Балога заявив, що веде переговори з Арсенієм Яценюком, Петром Порошенком та Анатолієм Матвієнко.

Про це він сказав в інтерв'ю "Фокусу".

Відповідаючи на питання, чи правда те, що Балога веде переговори про об'єднання передвиборних ресурсів з Яценюком, Матвієнком і Порошенком, він зазначив: "Підтверджую: переговори як політичний інструмент були, є і будуть. У тому числі з названими політиками".

"При цьому не можна сказати, що ми не домовилися, оскільки мова не йшла ні про терміни, ні про формати. Ми радше намагалися знайти спільні точки дотику", - сказав екс-глава секретаріату Ющенка.

"Вже зараз ясно, що у разі продовження таких переговорів на одного учасника стане менше. І це точно не Балога", - зазначив він.

Крім того, Балога заявив, що "Єдиний центр" "самостійно братиме участь у виборах".

"Ми висунемо своїх представників у ради всіх рівнів - від сіл до областей. Партія регіонів теж самостійно стане нарощувати свій ресурс на заході", - сказав він.

Також Балога вважає, що "розвал коаліції нереальний".

"Вийде Блок Литвина з більшості чи ні - питання другорядне, тому що у Регіонів є запас в десятки голосів. Після рішення Конституційного суду Литвин і комуністи втратили свої "золоті картки", - зазначив він.

Крім того, Балога заявив, що не хоче, щоб "Партія регіонів наробила критично багато помилок". "Зараз вона при владі. А значить, її прорахунки - це мінус країні, і радіти з цього може тільки той, хто не хоче добра Україні", - сказав він.

Балога також вважає, "Юлія Тимошенко залишається значущою фігурою української політики". "Той, хто поспішив списати її в політичний утиль, помиляється", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua