Рада провалила закон про доступ до інформації

П'ятниця, 9 липня 2010, 17:26
Верховна Рада відмовилася підтримати закон про доступ до публічної інформації.

За цей законопроект проголосували 143 депутати з 226 необхідних.

Водночас депутати 311 голосами відправили цей документ на повторне друге читання.

Коментуючи "Українській правді" таке рішення парламенту заступник глави комітету Верховної Ради зі свободи слова, БЮТівець Андрій Шевченко заявив: "У владі не знайшлося людини, яка б узяла на себе відповідальність і відкрила громадянам доступ до інформації".

За його словами, ухвалення цього законопроекту підтримало Держтелерадіо, СБУ не заперечувало проти нього, а Мінюст запропонував відправити цей документ на повторне друге читання.

"У мене є дві версії того, що сталося сьогодні: перша - це прихований спротив, коли влада йде шляхом, що публічно ми цей закон підтримуємо, а насправді ми ухвалювати його не будемо", - сказав Шевченко.

"Друга версія - є певний організаційний хаос у владній коаліції, тому що у них є важливіші питання, такі як закон про місцеві вибори, день народження президента, зміни до Конституції", - зазначив БЮТівець.

"Україна разом із Білоруссю і Туркменістаном залишається серед тих країн, які досі не мають закону про доступ до публічної інформації", - додав він.

За словами Шевченка, цей законопроект "має дозволити громадянам мати набагато більше інформації, яка важлива для їхнього життя, здоров'я і добробуту".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...