В Севастополі розчарувалися харківськими угодами

Четвер, 7 жовтня 2010, 10:54
 

Сподівання Севастополя на прибуток від "харківських угод" не виправдалися.

Про це заявив мер Севастополя Валерій Саратов, повідомляє Радіо Свобода.

Днями він заявив, що звертатиметься до офіційного Києва з пропозицією збільшити щонайменше удвічі державні компенсації за оренду росіянами севастопольських земель.

Також він має намір звернутися до офіційної Москви з проханням у стільки ж збільшити внесок на соціально-економічний розвиток місць базування Чорноморського флоту в Україні. 

За словами глави міськдержадміністрації, його очікування у зв'язку з підписанням "харківських угод" "не виправдалися".

В інтерв'ю місцевим журналістам він розповів, що у севастопольців були побажання, щоб у підприємства Чорноморського флоту Росії більше вкладалося коштів, щоб вони отримували більше замовлень. Однак, цього не сталося, флотські підприємства "у важкому стані", - заявив Саратов. 

Нещодавно Будівельне управління ЧФ Росії оголосило себе банкрутом, а 13-й військовий судноремонтний завод, який зменшив виробничі обсяги у кілька разів, ще й відсудив право не платити в Україні податок на прибуток та НДС.

Російським військовим бізнесменам вдалося довести українському суду, що роботи проводилися на території Росії - власне, на російських кораблях, які хоч і перебували в Севастопольській бухті, тобто, в Україні, але володіють правом екстериторіальності. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua