Медведько в п'ятницю до депутатів не прийде

Понеділок, 1 листопада 2010, 13:08

Верховна Рада не буде заслуховувати у п'ятницю генпрокурора в рамках години запитань до уряду.

Про це заявив у понеділок голова Верховної Ради Володимир Литвин, відповідаючи на запитання журналістів.

"Генеральний прокурор не є членом уряду і представником виконавчої влади, а в п'ятницю - година запитань до уряду", - сказав він.  

За словами спікера, опозиціонери, які вимагали звіту Олександра Медведька, дослухалися до його аргументів і пообіцяли до обіду понеділка порадитися й надати пропозиції щодо того, кого вони б хотіли вислухати.

Відповідаючи на запитання про ймовірність доповіді генпрокурора  у Верховній Раді, Литвин нагадав, що згідно з регламентом парламент може заслухати інформацію чи звіт тих посадових осіб, яких вона призначає або дає згоду на їхнє призначення.

"Отже, коли є таке бажання, треба спочатку прийняти рішення, щоб ця посадова особа подала до Верховної Ради письмово звіт або інформацію. Якщо цей звіт або ця інформація не влаштує депутатів, тоді треба вносити проект постанови, щоб заслухати на пленарному засіданні", - сказав спікер.

"Тобто це тривала регламентна процедура, тому на цьому тижні у такій площині це питання розглядатися не може", - додав Литвин.powered by lun.ua