МЗС заступився за спостерігачів

Вівторок, 2 листопада 2010, 10:23
 

МЗС вважає неприйнятними спроби деяких українських політиків дискредитувати роботу міжнародних спостерігачів, що здійснювали моніторинг виборів.

Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

"Ті, хто задовго до дня голосування узявся очорняти виборчий процес, не може й зараз упокоритися з тим, що міжнародне співтовариство, що забезпечило за запрошенням президента безпрецедентно широке як для місцевих виборів представництво міжнародних спостерігачів, підтвердило наявність у країні конкурентної демократії", - сказав він.

Волошин відзначив, що МЗС вдячно всім міжнародним спостерігачам, що прибули для моніторингу виборів і чимало сприяли їхній прозорості й чесності.

При цьому в українському зовнішньополітичному відомстві вкрай здивовані звучними з боку окремих політиків міркуваннями про ангажованість спостерігачів, що базуються винятково на тому, що багато хто з них проводили свої брифінги російською мовою.

"Хотілося б нагадати, що й серед лідерів країн-членів ЄС чимало тих, хто вільно володіє російською мовою, і, мабуть, вони були б здивовані логікою висловлень таких українських політиків", - сказав Волошин.

На його думку "все це лише свідчення того, як далекі від європейських цінностей і європейської політичної культури деякі з тих опозиційних діячів, хто так часто представляє себе найбільшими ревнителями європейської інтеграції".

Інтерфаксpowered by lun.ua