У Харкові перераховують голоси у прямому ефірі

1 перегляд
Середа, 3 листопада 2010, 16:19

У Харкові в прямому ефірі почався паралельний підрахунок голосів виборців на виборах мера міста, ініційований Партією регіонів.

Він проходить у приміщенні Харківського національного університету радіоелектроніки, повідомляє УНІАН.

При паралельному підрахунку присутні представник інтересів кандидата на посаду Харківського міського голови від Партії регіонів Геннадія Кернеса, перший заступник голови Харківської міськорганізації ПР Олександр Кривцов, кандидат на посаду Харківського міського голови від партії "УДАР" Віталія Кличка Юрій Орел, голова Харківської облорганізації партії "Фронт змін" Олександр Давтян, кандидат на посаду Харківського голови від партії "Сильна Україна" Євген Гутков, кандидат на посаду Харківського голови від Народної партії Станіслав Косинов.

Дев'ять операторів - працівники університету - набирають дані всіх 597 протоколів дільничних виборчих комісій із "мокрими" печатками в єдину базу даних. У режимі он-лайн результати паралельного підрахунку відображаються на одному комп'ютері.

Кривцов зазначив, що для запобігання звинувачень на адресу Партії регіонів у навмисному псуванні техніки була вибрана "нейтральна територія, шанований навчальний заклад".

Всі присутні кандидати на посаду Харківського міського голови погодилися з результатами підрахунку голосів, оголошеними у вівторок головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним.

"Нам образливо чути, що Харків - це місто, у якому панує сваволя. І дуже образливо, що люди, які не вміють гідно програвати, займаються такими речами", - сказав Косинов, коментуючи звинувачення на адресу Партії регіонів у неадекватному підрахунку голосів.

Паралельний підрахунок голосів транслюється в прямому ефірі Харківського обласного телебачення.

Як повідомлялося, "Батьківщина" 2 листопада заявила, що в Харкові влада вдалася "до фінальної стадії фальсифікації виборів Харківського міського голови в інтересах Кернеса".

Як зазначають автори заяви, лідер Харківської обласної організації "Батьківщини" Арсен Аваков виграв вибори згідно з даними декількох екзит-полів і паралельного підрахунку голосів.

Однак, підкреслили у "Батьківщині", це не завадило губернатору Харківської області Добкіну незаконно взяти на себе функцію територіальної виборчої комісії й оголосити переможцем Геннадія Кернеса.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua