ЄЦ: губернатору Закарпаття наказали сколотити свою більшість

П'ятниця, 5 листопада 2010, 15:24
Влада на Закарпатті  намагається сформувати підконтрольну більшість в облраді шляхом підтасовки результатів голосування.

Про це заявив лідер Єдиного Центру Ігор Кріль, повідомляє прес-служба партії.

"Він зазначив, що підсумки виборчих перегонів у Закарпатській області явно не відповідають розрахункам правлячої політичної сили і завданням, які були поставлені в Києві голові облдержадміністрації Олександру Ледиді", - йдеться у повідомленні.

"Днями він побував у столиці. Візит для пана Ледиди був безрадісним. Одержавши "останнє китайське попередження", губернатор поїхав додому з альтернативою - забезпечити "свою" більшість у облраді або втратити посаду", - сказав Кріль.

Посилаючись на слова депутата, прес-служба зазначила, що "місцева влада негайно почала виконувати цю настанову".

"На цей раз пішли в обхід. У протокол територіальної виборчої комісії Виноградівського району просто дописали 350 голосів на користь однієї з угорських партій", - зазначив він.

"Такий трюк дає цій маловпливовій політичній силі 2 мандати в облраді, які переходять у повне розпорядження Партії регіонів. Очевидно, сценаристи і виконавці цієї оборудки сподівалися, що маневр із угорською партією не приверне уваги місцевої громадськості", - сказав Кріль.

Депутат повідомив, що "на Закарпатті Єдиний Центр зібрав всі протоколи дільничних комісій із "мокрими" печатками, які засвідчують спробу підтасовки результатів голосування", йдеться у повідомленні.

Прес-служба заявила, що за фактом цього порушення буде направлено позов до суду.

Українська правдаpowered by lun.ua