У Львівській області перемогли люди Тягнибока

1 перегляд
Понеділок, 8 листопада 2010, 17:01
ВО "Свобода" перемогла на виборах до Львівської облради, набравши в багатомандатному окрузі 25,96% голосів.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на голову Львівської крайової організації Народного Руху Олександра Ганущина, підсумки виборів до облради були підбиті увечері 7 листопада на засіданні обласної виборчої комісії.

Як повідомив Ганущин, в облраду проходять також "Фронт змін" (11,96%), "Наша Україна" (7,53%), Партія регіонів (6,56%), Народний Рух (4,61%) і "УДАР "(3,11%). Не підтримали жодну з політичних сил 9,31% виборців.

Крім того, за результатами виборів до Івано-Франківської міськради ВО "Свобода" має 35 з 60 депутатських місць, повідомили в Івано-Франківській міській виборчій комісії.

Згідно з повідомленням, "Свобода" отримала 11 депутатських місць на виборах до міськради по багатомандатному і 24 - за мажоритарними округами.

В Івано-Франківській міськраді нового скликання у "Фронту змін" буде 9 депутатів, у "Батьківщини" - 5 депутатів, у Партії регіонів - 4 депутати, у "Нашої Україні", "Третьої сили" і партії "УДАР" - по 2 депутати, обраних в багатомандатному окрузі, в УРП "Собор" - 1 депутат, обраний у мажоритарному окрузі.

Крім того, як повідомив глава Івано-Франківського міськвиборчкому Богдан Виннік, міська виборча комісія звернулася до ЦВК з проханням роз'яснити ситуацію, що склалася на цих виборах до Івано-Франківської міськради.

Так, на вибори до міськради по багатомандатному округу "Свобода" надала виборчий список з 30 кандидатів у депутати.

З них 20, які одночасно брали участь у виборах за мажоритарними округами, вийшли в них переможцями.

Таким чином, у виборчому списку від "Свободи" залишилося 10 кандидатів у депутати, тоді як "Свобода", за результатами голосування у багатомандатному окрузі, отримала 11 депутатських місць.

Виннік уточнив, що після офіційного роз'яснення ситуації, що виникла, міськвиборчком оприлюднить остаточний список депутатів Івано-Франківської міськради.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua