Луценко каже, що "регіонали" попереджали його про проблеми

Вівторок, 9 листопада 2010, 11:47
 

Екс-керівник МВС Юрій Луценко заявляє, що один з відомих "регіоналів попереджав його, що у нього можуть виникнути проблеми через критику Партії регіонів.

Про це він заявив журналістам, коментуючи порушення кримінальної справи проти нього за звинуваченням в розкраданні бюджетних коштів.

"Деякий час тому один з видних "регіоналів" попереджав мене, що якщо я буду продовжувати критикувати Партію регіонів і підтримувати Тимошенко, я матиму проблеми", - сказав він.

За словами Луценка, у матеріалах кримінальної справи значиться, що він нібито вступив у змову зі своїм водієм і створив умови для нарахування водієві зайвої пенсії.

"Цікаво, що саме цей епізод, який десять місяців шукало нове керівництво МВС, став причиною створення спеціальної слідчої оперативної групи, у складі якої три слідчих генпрокуратури у особливо важливих справах", - підкреслив екс-міністр.

"Вони розслідують, як керівник міністерства у 300 тисяч осіб підписав наказ, яким 40 тисяч гривень Пенсійний фонд нарахував зайвого одному з працівників міністерства при загальному бюджеті МВС близько 8 мільярдів щорічно", - заявив Луценко.

Відповідаючи на питання, як може вплинути на розслідування справи щодо нього призначення генпрокурором Віктора Пшонки, Луценко відповів:

"Не думаю, що щось може змінитися, бо Генпрокуратура була і є політичнозалежною від Партії регіонів і особисто від Януковича".

Українська правдаpowered by lun.ua