Повернутись до публікації

ЯНУКОВИЧ ВПОРЯДКУВАВ КАБМІН І ІНШІ ОРГАНИ ВЛАДИ

Четвер, 9 грудня 2010, 23:28
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 81.24.208.---Finko5811.12.2010 11:23
Шановні, подивіться як живуть чиновники в Львові, телепередачу" Хто тут живе?" телекомпанії ЗІК, а хіба в інших містах і тим більше в СТОЛИЦІ живуть гірше?? І на зарплату від 3 до 10 тис. гривень??
http://www.pravda.com.ua/columns/2010/12/9/5657408/
http://www.youtube.com/watch?v=omQCR5rdbvs

А цих журналістів ПОТРІБНО охороняти і берегти, пане ПРЕЗИДЕНТ і СБУ ! І як Ви, пане ПРЕЗИДЕНТ, дійсно хочете щоб народ повірив в хоч якусь справедливість ТАКІ передачі як Телекомпанії ЗІК в Львові, повинні бути в УСІХ містах, а особливо на центральних каналах. ВСІХ на світ божий чиновників і депутатів ! А реакція правоохоронних органів ДЕ, хвальоних органів з боротьби з КОРУПЦІЄЮ ДЕ ?? Самі повязли в взятках і відкатах чи бояться !!?? А пан Лавринович, а Ти як поживаєш, так як начальник Львівського обласного управління юстиції панисько жовторотиий Андрій Багряк, чи крутіше, ти ж міністр ????!! Досить красти, взятками і брехнею, як Ваші попередники, засирати всю країну!
IP: 212.92.240.---Дядя Грыжа10.12.2010 15:59
тигипко,азаров,табачник с вещами нах!Надоели уже!
IP: 109.162.114.---polpot-komyna10.12.2010 15:27
Просто товарищ Толстоухов сможет более вникнуть в писательское дело на гора скоро выйдет за государственный счет новое творение под названием Краматорск любовь моя и так 60 томов все города донецкой области,читайте завидуйте..
IP: 93.74.233.---AkMurza10.12.2010 15:16
По информации «Зеркала недели», Толстоухов будет назначен главой патронатной службы, которая будет выполнять функции Секретариата Кабмина.
Интересное название службы - патронатная. Патронат - покровительство. Над кем? Ответ: покровительство над Кабмином. Получается: рулит один, отдувается другой? В Украине больше нет Кабинета министров! Отныне Верховна Рада будет согласовывать фасадный Кабмин - мальчиков для битья. Поздравляю всех с настоящим премьер-патроном Украины.
IP: 80.91.163.---DeSotnyk10.12.2010 13:25
ziemlia: ВАК упразднен, диссертации будет проверять Табачник.
Простите, а из откуда следует, что ВАК упразднен?

ВАК разве когда-либо входил в систему органов государственной власти?
IP: 80.91.163.---DeSotnyk10.12.2010 13:21
Цитую http://www.president.gov.ua/news/18918.html "Всього визначено 6 типів центральних органів виконавчої влади: Міністерство, Служба, Інспекція, Агентство, незалежні регулятори і органи зі спеціальним статусом."

А де формально визначено - чим ці органи один від одного відрізняються? Що таке міністерство - зрозуміло, це провідник державної політики в певній сфері. А в чому різниця між службою, інспекцією і агентством? (До речі - чому "агентство" а не "агенція"?)

Fl0ridor, залізниця це не орган влади, а державне підприємство, напевне що координуватиметься Міністерством інфраструктури
IP: 93.180.243.---wikand10.12.2010 12:16
Первый этап реформы под названием "МЫ ВИКТОРII" произведён - сузился круг подданых.
Следующим этапом планируется создать кабинет министров из одного министра, он же идиолог, он же чёрный кардинал - Р. АхмАтов.
Третий этап также не за горами. Его точка назначения заложена в названии реформы.
IP: 85.223.248.---marie7777710.12.2010 11:48
А що, ВАК ліквідували?
IP: 194.37.248.---Fl0ridor10.12.2010 11:01
А зализныця де? :)
IP: 82.207.96.---Pavel_G10.12.2010 10:35
Указ - теоретически - правильный.
Структура прописана неплохо, функциональное разделение - это гуд.
А вот работать это, увы, не будет.
Не для Табачников и Азаровых структура
"Белетристика" чи розслідування століття: що знайшли детективи в Приватбанку
Лікарська помилка. Чим вона загрожує, та чи захистить нас від неї медреформа
Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ
"Що, немає машини?". Як українців статусно утискають на роботі, в школі та житті
Усі публікації