Симоненко через Сталіна бачить трагедію для народу

10 переглядів
Неділя, 2 січня 2011, 12:06

Лідер КПУ Петро Симоненко просить президента Віктора Януковича скасувати укази про присвоєння звання героїв України Роману Шухевичу і Степану Бандері.

Так Симоненко відреагував на знищення пам'ятника Сталіну в Запоріжжі,передає прес-служба КПУ.

"Я звертаюся до президента: негайно скасуйте незаконні укази свого попередника Ющенка про присвоєння звання героїв України зрадникам і гітлерівським прислужникам Шухевичу і Бандері", - заявив Симоненко.

"Підлий злочин, скоєний у новорічну ніч українськими неонацистами-націоналістами, стало результатом їхньої безкарності і потурання з боку української влади", - заявив він.

Симоненко також заявив, що вибухом на території Запорізького обкому партії, неонацистські терористи окрили "скриню Пандори".

"Я звертаюся до комуністів із закликом виявити солідарність і об'єднатися на боротьбу з неонацистським націоналістичному злом і олігархами, які спонсорують фашистські організації і партії", - сказав Симоненко.

"Якщо райрішучішим чином не припинити тероризм "свободівців", "тризубців" і інших націоналістичних бандформувань, то це може закінчитися трагедією для народу України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua