Луценко у тюрмі скаржиться на тещу

Середа, 5 січня 2011, 20:15

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко під час розгляду його скарги у суді намагався жартувати.

Як пише KyivPost, після годинного слухання справи щодо скарги Луценка на зміну йому запобіжного заходу, судді на півтори години вийшли в нарадчу кімнату, щоб обговорити остаточне рішення.

"Тим часом, з Луценком встигли поспілкуватись і дружина з сином, і Тимошенко з колегами-політиками, і журналісти. Незважаючи на всю драматичність ситуації, відмінне почуття гумору не покидало екс-міністра навіть за ґратами", - йдеться у публікації.

"Там у мене є сусід по камері з Донецька. Тепер освоює українську", - сказав Луценко.

На питання однієї з журналісток, чи піде він колядувати, екс-міністр сказав: "Ага, до (судді Ігоря) Зварича".

Луценко також розповів, що "у СІЗО хліб дають без дріжджів, щоб бражки не заварювали".

"Інколи приходять і запитують, чи нема скарг. Ну, я й кажу, що є скарги на прокуратуру і на тещу. Цікаво, що скарги на прокуратуру їх не дивують, а лише цікавляться, що у мене проти тещі", - сказав він.

На питання, як до нього звертаються працівники СІЗО, Луценко відповів: "Ну, як...відкривають "кормушку" і кажуть: "Авторитети - на вихід".

Як розповів Луценко, ув’язненим дозволяють дивитись телевізор, але назвав тортурами те, коли змушують дивитись лише Перший Національний.

"Щоб хоч якось підтримати свого колегу-політика нардеп Юрій Стець крикнув до Луценка, що з солідарності з ним перестав їсти", - пише видання.

Також Стець додав: "Але що там я - от Олесь Доній через солідарність з тобою перестав займатись сексом".

"Ну, ти не буди у мені звіря", - відповів Луценко.

powered by lun.ua