У НУНС побачили, як Росія цементується в Севастополі

Четвер, 6 січня 2011, 09:13

Компенсаційні кошти за перебування ЧФ РФ в Україні, йдуть виключно на підтримку російської гуманітарної і соціальної політики в Севастополі.

Про це заявив депутат від НУНС Борис Тарасюк, повідомляє прес-служба Народного Руху.

"В 2010 році я робив депутатський запит до МЗС щодо того, куди витрачаються кошти, отримані як компенсація за перебування ЧФ РФ на території України. Виявилося, що Росія під виглядом компенсації фактично цементує власні позиції у місті", - зазначив він.

Зокрема, згідно з повідомленням, за відповідні гроші функціонує філіал Московського державного університету та 4 філіали інших ВНЗ РФ, побудована російськомовна школа і російськомовні дитячі садочки, збудовані житлові будинки для моряків ЧФ РФ.

Також, за інформацією Тарасюка, за ці кошти утримується музей Чорноморського флоту, театр ім. Лавреньова, відремонтовано Будинок офіцерів флоту, Матроський клуб, пам’ятник Затопленим кораблям.

"Тепер очевидно, куди в минулому році були витрачені 25,8 мільйонів гривень, наданих Севастополю російською стороною", – зауважив депутат. Тарасюк також додав, що ці гроші освоєні під безпосереднім контролем російської сторони.

Водночас, він наголосив, що "враховуючи вищезгадану ситуацію є дуже дивною поведінка російської сторони з невчасними виплатами місту таких невеликих компенсаційних коштів за перебування ЧФ РФ на території України", йдеться у повідомленні.

"Хоча Росія отримала за безцінь у користування фонди, дорогу кримську землю, та й ще користується у повній мірі інфраструктурою Севастополя, вона не хоче вкладати в це місто необхідні кошти. Замість неї бюджет Севастополя змушений субсидуватися Україною для покриття відповідних витрат міста", – сказав Тарасюк.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування