Луценко розповів, як повеселішав суддя-колядник

Четвер, 6 січня 2011, 10:13

Юрій Луценко заявив, що екс-суддя Ігор Зварич може скоро вийти на волю.

Як пише газета "Сегодня", про це колишній міністр внутрішніх справ сказав, відповідаючи на питання, кого з відомих арештантів він бачив у Лук'янівському СІЗО.

"Зварича не бачив, але вперто повзуть чутки, що він помітно повеселішав, бо скоро, мовляв, вийде на свободу. У СІЗО йому дали прізвисько "Мюнхгаузен", - зазначив він.

"Жартують, що він, як той персонаж: висмикує волосся - і від нього відлітають звинувачення", - додав Луценко.

"Бачив Роберта Флетчера (його підозрюють у найбільшому за часи незалежності шахрайстві), який вчив українців ставати мільйонерами. Чув, що в камері у Анатолія Макаренка (екс-глава митниці) є піч, на якій він з сусідами по камері готує голубці", - сказав екс-міністр.

Також, за словами Луценка, коли він був в ізоляторі СБУ, то "бачив і Пукача на моніторі в коридорі". "Живий, ворушиться. Ми на одному поверсі сиділи", - додав екс-глава МВС.

Крім того, Луценко розповів, що "почав писати про своє перебування в ізоляторі". "Написав дві сторінки, але в мене забрали ці матеріали. У камері проводять обшуки", - заявив він.

За словами екс-міністра, в його камері "трохи прохолодно, освітлення не дуже".

"До речі, в моїй камері для смертників - сім замків. Як у казці. Більш-менш почувають себе ті, хто живе на передачах, тому що тюремну їжу, м'яко кажучи, їсти не рекомендовано", - сказав Луценко, додавши, що душ арештантам влаштовують раз на тиждень.

Відповідаючи на питання, як він зустрів Новий рік, Луценко сказав: "Нормально, навіть з бульбашками - мені передали газовану мінеральну воду. Бачив салюти, які біля СІЗО влаштували мої рідні і друзі".

"У камері у нас є телевізор, правда, транслюють тільки ті канали, які на екрані не показують час доби", - зазначив екс-міністр.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування