Кравчук: Януковичу подобаються жінки без пальта. Що поробиш?

Вівторок, 1 лютого 2011, 10:46

Вислів президента Віктора Януковича у Давосі про "роздягнутих жінок" є порушенням етичних норм, вважає депутат від НУНС Ольга Герасим’юк.

"Оскільки я працюю в ПАРЄ, можу засвідчити, наскільки серйозно там говорять про етику в цьому питанні. З одного боку, це проблема гендерної рівності, з другого – проблема цивілізованості", - сказала вона Уніан.

"Говорити про оголеність наших жінок було некоректно навіть тому, що Україна числиться в тривожних списках щодо торгівлі людьми. Усім нам відомо, як часто наші жінки потрапляють у сексуальне рабство. Тому ця тема в нас дуже дражлива й делікатна", - додала вона.

Герасим’юк висловила сподівання, що Янукович намагався сказати "щось інше, але те, як він це зробив, – порушення будь-яких мислимих етичних норм".

"Запрошувати іноземців на голих українок, – ну, це взагалі…", - обурилася вона.

"Якщо Януковичу хтось написав ці слова, то його треба негайно звільнити з посади спіч-райтера і набрати освічених людей. Бо освічена людина ніколи собі нічого подібного не дозволить", - додала депутат.

У свою чергу депутат від НУНС Ксенія Ляпіна також вважає вислів Януковича образливим для жінок.

"Безумовно, це образливо кожній жінці в Україні. Нам приємно, коли нам нагадують, які ми красуні, але те, що сказав Янукович, – типовий пострадянський синдром ставлення до жінки як до прикраси, а не як до повноцінного партнера і члена суспільства. Це дуже характерно для наших політичних діячів", - сказала вона.

"З точки зору здорового глузду, моралі, етики, це абсолютно некоректно", - додала Ляпіна.

На її думку, Янукович "продемонстрував свою глибоку дрімучість".

"Більш ніж переконана, це шокувало європейців. У Європі, США у принципі розглядати жінку під таким кутом зору неприпустимо", - сказала Ляпіна.

Екс-голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель також зазначила, що вислів Януковича "образливий" для всіх жінок.

"Я, можливо, розумію, що він хотів сказати, але, на жаль, висловився так, як висловився. Це дуже образливо для жінок. Дуже...", - сказала вона.

У свою чергу перший президент Леонід Кравчук вважає, що Янукович висловився "не дуже делікатно", але жінки не мають ображатися.

"Віктор Янукович – мужчина. Коли він був молодим хлопцем йому, мабуть, десь на Хрещатику навесні, коли цвітуть каштани, сподобалися в цій ситуації жінки. І він це запам’ятав. І коли він говорив про наших красивих жінок, то сказав, що вони красиві, коли роздягаються", - сказав він.

"Я б так не висловлювався – це точно. А Янукович так сказав... Можливо, не зовсім делікатно, не дуже дипломатично, але що зробиш?", - зазначив Кравчук.

Він додав, що не бачить у цьому проблеми, "на якій потрібно так акцентувати увагу".

"Ну, подобаються Януковичу жінки без пальта більше, ніж у пальті... Нехай жінки не ображаються, тут нема на що ображатися", - засміявся Кравчук.

Як відомо, під час свого виступу на форумі у Давосі Янукович запросив європейців в Україну, додавши, що на Україну треба "подивитися власними очима" у той час, "коли почнуть квітнути каштани в Києві і у містах українських почнуть роздягатися жінки".

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман відмовилася коментувати це висловлювання.

У свою чергу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи такий вислів, сказав, що його "слід відносити до приємного гумору".

"Я дотримуюся тієї думки, що у нас дуже красиві дівчата і жінки, і коли приїжджають з інших країн і бачать те, що у нас є на вулицях… А те, що возять у машинах – ще краще… Тому це напевно так", - додав Єфремов.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування