ЄС чекає, коли Янукович підпише довгоочікуванний закон

1 перегляд
Середа, 2 лютого 2011, 17:30

В Євросоюзі очікують на підписання президентом Віктором Януковичем закону про доступ до інформації.

Про це йдеться у відповіді Європейського союзу на звернення журналістів до голови Євросоюзу Германа Ван Ромпея щодо ухвалення закону "Про доступ до публічної інформації".

Від імені ЄС документ підписав керівник дипломатичної місії ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

"Ми будемо і далі слідкувати за процесом (щодо закону про доступ до інформації) та чекаємо на підписання закону президентом України", - сказано в документі.

ЄС підкреслює, що дотримання прав людини та свободи преси – це "фундаментальні цінності, які лежать в основі відносин між ЄС та Україною".

"Гарантований доступ до публічної інформації є однією з найважливіших передумов для дотримання цих цінностей", - зазначається у відповіді.

"Також права людини та фундаментальні свободи є пріоритетними елементами двох ключових документів у двосторонніх відносинах з Україною – Порядок денний асоціації та Угоди про асоціацію, яка досі є предметом переговорів", - зазначається в документі.

 

Як відомо, 12 листопада українські журналісти передали до представництва ЄС у Києві звернення до голови Євросоюзу Ван Ромпея щодо ухвалення закону "Про доступ до публічної інформації".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua