"Тризуб" скаржиться на тортури правоохоронців

2 перегляди
Середа, 2 лютого 2011, 17:36

Представники ВО "Тризуб" заявляють про порушення громадянських прав заарештованих дванадцятьох членів організації.

На прес-конференції у рівненському Народному домі представники "Тризуба" повідомили, що проти затриманих, які нині перебувають в одному із слідчих ізоляторів Запоріжжя, застосовують тортури, протягом 10 днів до них не допускали адвокатів, а зараз правоохоронці чинять тиск на цих адвокатів.

Зокрема, як повідомили заступник глави ради ВО "Тризуб" Віталій Применко, заступник глави ВО "Жіноча Січ" Олеся Применко та член Конгресу українських націоналістів Микола Коханівський, слідчі звинувачують затриманих у тероризмі і в незаконному зберіганні зброї.

Тому активісти цих громадських організацій звинуватили нинішню владу у політичних репресіях, заявили, що хочуть також почути про моральну підтримку від громадськості.

"За їх словами, усім чесним людям і українським патріотам, щоб уберегтися від незаконного переслідування залишається одне: "більше говорити про ці неподобства, не боятися влади, знати свої права і нічого не говорити без адвоката", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, члени ВО "Тризуб" затримані правоохоронними органами за підозрою в пошкодженні пам`ятника Сталіну в Запоріжжі.

28 грудня 2010 року невідомі зловмисники пошкодили бюст Сталіна, відрізавши йому голову.

У новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, внаслідок чого пам`ятник Сталіну було повністю зруйновано.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua