Сім'я людини, яка звільнила Януковича від судимостей, написала йому про два прохання

4 перегляди
Четвер, 3 лютого 2011, 12:35

Сім'я льотчика-космонавта Георгія Берегового просить президента Віктора Януковича посприяти створенню в Єнакієвому військово-патріотичного ліцею з авіаційним ухилом.

Про це йдеться у листі-подяці сім'ї Берегового на адресу президента, пише Острів.

Вони подякували Януковичу за "увагу до пам'яті" про Берегового, "яка знайшла своє відображення" в указі про святкування 90-річчя з дня народження космонавта.

При цьому родичі Берегового звернулися до президента з проханням підтримати дві ініціативи, озвучені в Єнакієвому на міжнародній науково-практичній конференції 2-3 червня 2010 року.

"Перше стосується створення під егідою Міжнародної асоціації академій наук у Єнакієвому на матеріальній базі вугільних шахт "Червоний Профінтерн" і "Юний Комунар" міжнародного політехнічного музею "Український техноленд", як єдиного наукового, освітнього і туристичного центру країн СНД, покликаного показувати світу, завдяки чому і кому людство вперше вийшло в космос", - йдеться в листі.

Друга ініціатива стосується створення в Єнакієвому військово-патріотичного ліцею з авіаційним ухилом імені Берегового для старшокласників (за прикладом суворовських і кадетських училищ).

"Ваша підтримка у створенні вищезазначених установ... стане кращою пам'яттю про льотчика-космонавта СРСР, двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина Єнакієвого Георгія Тимофійовича Берегового", - йдеться в листі.

Лист підписали брат і діти космонавта.

Як відомо, Береговий клопотав про зняття судимостей з Януковича.

Нещодавно Кабмін затвердив план заходів з відзначення 90-річчя з дня народження космонавта.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua