Янукович розповів полякам, що опозицію в Україні ніхто не переслідує

4 перегляди
Четвер, 3 лютого 2011, 15:06

Для українського правосуддя не має значення, до якої політичної сили належить порушник закону, заявляє президент Віктор Янукович.

Про це він сказав на спільній з президентом Польщі Броніславом Коморовським прес-конференції у Варшаві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На запитання польського журналіста про те, чи переслідується в Україні опозиція, журналісти і демократія, Янукович відповів, що правосуддя "розставить крапки над i".

"Для правосуддя немає жодного значення, якого кольору прапор, до якого належить та чи інша людина, яка порушила закони держави, або до якої церкви та чи інша людина ходить, або якої вона національності", - сказав він.

При цьому Янукович підкреслив, що принцип верховенства права в Україні буде працювати.

Він також спростував інформацію про те, що стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко порушено 18 кримінальних справ.

"Наскільки мені відомо, там поки ще 2 кримінальні справи", - сказав він.

На прохання прокоментувати зниження України в рейтингу демократичних країн організації Freedom House, Янукович закликав журналістів враховувати і дані інших рейтингів.

"Я вам можу навести інші приклади, їх дуже багато за минулий рік. Наприклад, багато разів підвищувалися кредитні рейтинги України. Чому ви про це не говорите?", - звернувся він до журналістів.

Крім того, Янукович зазначив, що згідно з одним із світових рейтингів, Україна за рівнем економічного розвитку піднялася на 16 позицій і зараз посідає 69-те місце.

"Тому зважайте на усі сторони, справедливо. Це буде правильно", - резюмував він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua