Компанія, яка штурмувала офіс Тарути, обіцяє повернути майно

130 переглядів
Четвер, 3 лютого 2011, 16:16

Компанія "Інмедко Лімітед" заявила, що є законним користувачем приміщення за адресою Ярославів Вал, 3 у Києві.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Як наголошується в повідомленні, компанія має право користуватися приміщенням "на підставі договору суборенди, укладеного з Генеральною дирекцією Київської міськради з обслуговування іноземних представництв ще у 2000 році терміном на 49 років".

"Перебування у приміщенні за адресою Ярославів Вал, 3 сторонніх осіб...порушувало законні права та інтереси іноземної компанії і завдавало істотного майнового збитку", - йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що "Інмедко Лімітед", не маючи можливості користуватися орендованим приміщенням, тим не менш справно вносила орендні та інші передбачені договором платежі".

"Після неодноразових та безуспішних спроб вирішити ситуацію мирним шляхом і отримати можливість використання приміщення за адресою Ярославів Вал, 3, компанія була змушена захищати свої законні права та інтереси в судовому порядку", - наголошується у повідомленні.

"2 лютого 2011 Державною виконавчою службою у присутності співробітників міліції було виконане рішення Господарського суду Києва про вселення компанії "Інмедко Лімітед" у приміщення", - заявили в компанії.

У повідомленні підкреслюється, що "в ході виконання судового рішення, невідомі особи, що знаходилися у приміщенні, чинили опір співробітникам міліції і державної виконавчої служби із застосуванням вогнепальної зброї".

За даними компанії, в результаті виконання судового рішення ніхто не постраждав.

"Особи, які застосовували вогнепальну зброю проти представників компанії "Інмедко Лімітед", були затримані і передані співробітникам правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

Компанії достовірно невідомо про те, "хто конкретно знаходився у вказаних приміщеннях, у зв'язку з категоричною відмовою осіб, які там знаходилися, дати будь-які пояснення про те, чиї інтереси вони представляють і на якій підставі перебувають у приміщенні".

"Все виявлене в ході виконання судового рішення майно, що знаходиться в приміщенні за адресою Ярославів Вал, 3 і не належить компанії "Інмедко Лімітед", описано державним виконавцем, його збереження і повернення законним власникам гарантується", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, вранці під будинком по вулиці Ярославів Вал, 3, сталася перестрілка охорони з невідомими особами, які намагалися захопити приміщення.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua