Бондаренко слідом за Герман вимагає від журналістів вивернути кишені

7 переглядів
Вівторок, 12 квітня 2011, 15:41

Журналісти повинні в обов'язковому порядку декларувати свої витрати.

З такою заявою в ефірі телеканалу "Донбас" виступила народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко, пише "ОстроВ".

Відповідаючи на питання журналістів, як вона розцінює ініціативу радника президента України Ганни Герман про те, що журналісти разом з державними службовцями повинні подавати декларацію про свої витрати, депутат відповіла, що цілком солідарна з Герман.

"Якщо журналісти нас судять і якщо журналісти мають особливий статус, а у нас у державі мало професій, що мають особливий статус, якісь привілеї, якісь пільги стосовно виконання своїх обов'язків... Усі знають, що в нас є закон про інформацію, усі знають, що в нас є закон про діяльність журналістську і низку інших законодавчих норм, що дають виключні права", - заявила Бондаренко.

"Тож, я можу сказати так: у жодній країні світу, у жодній правовій системі ніколи немає такого дисбалансу, щоб були тільки виключні права без накладання виняткової відповідальності. У даному випадку журналістів доведеться прирівняти до чиновників і правоохоронців.... У даному випадку це хрест спільний", - сказала вона.

На думку Бондаренко, права, які мають журналісти повинні бути урівноважені обов'язками.

"Я не розумію, позиції коли деякі журналісти ставлять себе в статус священної корови, який можна все і при цьому вони нізащо не відповідають", - вважає Бондаренко.

Продовжуючи дискусію, народний депутат погодилася з тим, що "диму без вогню не буває", що і радникові Президента Ганні Герман, і їй, як парламентарієві, відомі випадки корупції в середовищі журналістів.

На думку депутата, замовні статті у вітчизняних ЗМІ, є самою звичайною корупцією. "Слово таке ласкаве для корупції придумали – "джинса"", - обурилася вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua