Колесніков: Гарнюню і Спритка придумали ветерани Рейху

Вівторок, 5 квітня 2011, 12:51

Віце-прем’єр Борис Колесніков зазначає, що йому не подобаються символи позиціонування України за кордоном Гарнюня та Спритко.

Про це він сказав на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання, яке в нього ставлення до символів бренду "Україна", передає УНІАН.

Він уточнив, що Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року не має до цього жодного стосунку.

"Це МЗС України оголошувало цей конкурс. Мені не подобаються ці символи. Таке враження, що конкурс відбувався між ветеранами або МЗС, або Рейха, - це їм видніше", - сказав Колесніков.

Як повідомлялося, 25 березня ц.р. МЗС презентувало Стратегію позиціонування України за кордоном, що була розроблена компанією CFC Consulting на замовлення МЗС.

На заході було представлено персонажів-символів бренду "Україна" - хлопчика Спритка та дівчинку Гарнюню. Як відзначалось на презентації, персонажі виконані в популярному стилі "аніме", орієнтованому як на дитячу, так і на дорослу аудиторію.powered by lun.ua