Екс-чиновника Тимошенко не відпустили за станом здоров`я

Четвер, 7 квітня 2011, 20:29

Суд не задовольнив клопотання адвокатів колишнього в. о. міністра оборони Валерія Іващенка про звільнення його з-під варти через погіршення стану здоров’я.

Таке рішення Печерський районний суд Києва прийняв у четвер, повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

За словами адвоката, під час чергового судового засідання у справі захисники вкотре просили суддів змінити підзахисному міру запобіжного заходу, не пов’язану з триманням під вартою, через погіршення стану його здоров’я.

До клопотання адвокати долучили дві медичні довідки: довідку з госпіталю Міністерства оборони, яку Іващенку було видано влітку минулого року, та довідку, видану медичною службою слідчого ізолятора №13.

Як зазначив Нечипоренко, "якщо порівнювати зміст цих довідок, то вони відрізняються одна від одної, як плюс і мінус".

Зокрема, за його словами, у довідці, яку надали з СІЗО, вказується, що Іващенко захворів на гіпертонію та серцеву недостатність.

Водночас адвокат повідомив, що в четвер суд розпочав зачитувати його підзахисному обвинувальний висновок.

"Сьогодні було прочитано 60 сторінок обвинувального висновку з 87, які є у наявності", - цитує Нечипоренка УНІАН.

Як відомо, Головним управлінням військових прокуратур Генпрокуратури 20 серпня 2010 року було порушено кримінальну справу щодо Іващенка за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

До Іващенка обрано запобіжний захід - взяття під варту.

1 листопада 2010 року Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи.

Іващенко та арбітражний керуючий державного підприємства Міноборони "Феодосійський судномеханічний завод" звинувачуються у службових зловживаннях та пособництві у незаконному відчуженні майна під час санації заводу.

powered by lun.ua