Депутат Одеської міськради зробив 14 помилок у зверненні до Азарова

П'ятниця, 8 квітня 2011, 15:15

Депутат Одеської міськради Григорій Кваснюк припустився 14 помилок у зверненні до Кабінету міністрів.

Про це повідомляє кореспондент ІА "Репортер".

У ході сесії Кваснюк попросив депутатів проголосувати за ухвалення звернення від імені депутатського корпусу Одеської міськради до Кабінету міністрів, у якому він закликає уряд не допускати "витрати коштів місцевих рад на героїзацію нацистських поплічників".

"Я не збираюся звертатися до депутатів Львівської місцевої обласної ради, але я хочу, щоб Кабінет міністрів України зобов'язав їх перестати диктувати нам, якою мовою розмовляти, і як виховувати наших дітей", - заявив Кваснюк.

У свою чергу, депутат фракції Партії регіонів Олексій Косьмін зазначив, що в тексті звернення виявлено 14 стилістичних і граматичних помилок, і запропонував зняти питання з порядку денного.

За проголосувало 88 депутатів. Таким чином, звернення не буде спрямоване до Кабміну.

Кваснюк є також головним редактором друкованого органа Одеської міськради - газети "Одеський вісник".

Агентство зазначає, що на першій сесії Одеської міськради шостого скликання депутат Марина Багрій-Шахматова висловилася проти призначення Кваснюка на посаду головного редактора "Одеського вісника" через відсутність у нього вищої освіти.

Раніше одеський губернатор Едуард Матвійчук зробив декілька орфографічних помилок у книзі почесних гостей однієї з одеських шкіл, пишучи російською.

А мер Одеси Олексій Костусєв вимагав, щоб йому подавали документи тільки російською мовою.

Ще раніше робив помилки у письмі й усній українській мові чинний президент Віктор Янукович.powered by lun.ua