Піховшек: Проти Януковича здійснили системну спецоперацію

30 переглядів
Середа, 4 травня 2011, 10:56

Визнання президента Вiктора Януковича ворогом №1 преси 2010 року - це системна спецоперацiя проти глави держави, вважає В'ячеслав Пiховшек.

Про це він сказав в ефiрi "5 каналу" у вiвторок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Коментуючи антирейтинг "Інститут масової інформації" та Київська незалежна медіа-профспілка, в якому Янукович посів перше місце, Піховшек сказав:

"На мiй погляд, це - спецоперацiя, за якої Януковича хочуть подати ворогом преси цього року".

"Якщо брати минулий рiк - були люди, що принесли українськiй пресi значно бiльше неприємностей, нiж президент Янукович. Зi спецоперацiєю проти Януковича ми стикаємося вже не вперше, це системний механiзм", - додав Пiховшек.

Як відомо, Піховшек є піар-консультантом, який послідовно підтримує Януковича.

Його також називають одним з ідеологів темників - документів, які розсилалися за часів президента Леоніда Кучми з адміністрації Медведчука, де вказувалося, як і скільки висвітлювати події в Україні і навіть за кордоном.

Перед виборами 2004 року Піховшек був ведучим програми "Епіцентр" на 1+1, яку оглядачі називали провладною пропагандою. Пізніше один з тодвшнвх співвласників каналу Олександр Роднянський визнав, що в "Епіцентрі" не було збалансованої інформації.

З президентством Віктора Януковича Піховшек став постійним членом президентського пулу журналістів, а нещодавно написав статтю, в якій спрогнозував убивство журналіста "Української правди" Сергія Лещенка.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua