Тимошенко хоче побачитися з Ющенком у Генпрокуратурі

Неділя, 12 червня 2011, 11:50

Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко буде наполягати на проведенні очної ставки між нею та екс-президентом Віктором Ющенком.

Про це заявив адвокат Тимошенко Сергій Власенко у суботу в ефірі радіо "Свобода".

"Єдине, чого не було – не було очної ставки між Тимошенко і Ющенком. І ми на цьому будемо наполягати", - сказав Власенко.

Він також висловив переконання, що у кримінальних справах проти Тимошенко "все залежить від політичного рішення президента України".

"Якщо президент України завтра дасть команду посадити Тимошенко, то Тимошенко посадять, незважаючи ні на що. У матеріалах справи немає жодного доказу провини Тимошенко", - підкреслив адвокат.

Він нагадав, що 16 червня закінчується термін ознайомлення захисту Тимошенко з матеріалами справи.

"Будемо ми ознайомлені з матеріалами справи чи не будемо ми ознайомлені з матеріалами справи, згідно з рішенням суду, в цей день або на наступний день слідчий може готувати обвинувальний висновок і подавати його на затвердження відповідному прокурору", - сказав Власенко.

"І після цього, принаймні в справі Луценка в цей же день, я думаю, що через 1-2 дні справа потрапляє до Печерського районного суду міста Києва", - спрогнозував він.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.