Янукович побажав Тимошенко "показати свою невинуватість"

4 перегляди
П'ятниця, 17 червня 2011, 15:47

Президент Вiктор Янукович бажає лiдеру "Батькiвщини" Юлiї Тимошенко довести свою невинуватiсть у судi.

Про це він заявив на спiльнiй зi своїм словацьким колегою Iваном Гашпаровичем прес-конференцiї у Братиславi, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Юлiї Тимошенко я бажаю, щоб вона показала свою невинуватість у судi i могла далi жити, працювати, займатися улюбленими справами", - заявив Янукович.

Коментуючи заяви генпрокурора Вiктора Пшонки щодо заборони на виїзд Тимошенко за кордон, Янукович зазначив, що такi рiшення мають ухвалювати правоохоронцi.

"Я не прокурор i я такi рiшення не ухвалюю", - сказав вiн.

"Я неодноразово відповідав на це питання і зараз хочу повторити: я за те, щоб для українських політиків був відкритий світ і відчинені двері всюди", - додав Янукович, повідомляє Уніан.

Він зауважив, що їде наступного тижня у Страсбург на сесію ПАРЄ з метою прискорення євроінтеграційних прагнень України.

"І на цьому шляху я запрошую до співпраці усіх своїх партнерів, у тому числі й опозицію. Я вважаю, що це стратегічні питання, які мають об’єднувати країну", - сказав Янукович.

Він також закликав усіх політиків працювати над реформою правоохоронних органів, зазначивши, що подібна робота наближатиме Україну до європейських стандартів.

За словами Януковича, необхідно завершити роботу над ухваленням Кримінально-процесуального кодексу, проект якого буде скоро направлено до Венеціанської комісії для отримання висновку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua