Тігіпко знайшов 11 відмінностей у пенсійному законі і заговорив про "сигнал"

П'ятниця, 3 червня 2011, 08:28

Доопрацьований законопроект щодо пенсійної реформи включає 11 принципових змін порівняно з початковим варіантом.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко журналістам у четвер, повідомляє прес-служба партії "Сильна Україна".

За його словами, у найближчих планах уряду - розробка наступних етапів реформування системи пенсійного забезпечення.

"Насамперед, нам потрібно більш детально прописати все, що стосується другого рівня системи пенсійного забезпечення, накопичувального страхування, коли за кожною людиною буде закріплений персональний пенсійний рахунок", - сказав Тігіпко.

Він пояснив, що уряд, зокрема, розгляне питання мінімізації витрат на адміністрування другого рівня та захисту накопичених коштів.

"Багато країн втратили значні обсяги ресурсів під час кризи, тому що дозволяли інвестувати пенсійні накопичення в акції. Нам потрібно подумати про механізми захисту пенсійних коштів", - наголосив Тігіпко.

Крім того, за словами віце-прем'єра, необхідно переглянути 28 законів, які регулюють окреме пенсійне забезпечення низки категорій громадян, наприклад, суддів, прокурорів, держчиновників.

"Ми повинні переходити до єдиної системи пенсійного забезпечення", - зазначив Тігіпко.

Він підтвердив, що готовий піти у відставку, якщо документ про пенсійну реформу не буде розглянутий парламентом.

"Для мене це буде сигнал про те, що влада не готова приймати важливі для країни, але непопулярні серед людей рішення", - заявив Тігіпко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.