Тепер у даішників будуть стаціонарні пости, а не засідки в кущах?

Вівторок, 7 червня 2011, 11:11

6 червня 2011 року в Україні набув чинності наказ МВС від 4 травня 2011 року N177, що відновляє роботу стаціонарних постів ДПС ДАІ.

Відповідно до документа, у термін до 10 червня стаціонарні пости повинні бути приведені у відповідність до нової схеми розміщення, а також забезпечені необхідною технікою, документацією і службово-довідковими матеріалами, повідомляє Лігабізнесінформ.

У цілому, згідно з наказом, відновлює роботу 34 стаціонарних постів ДПС ДАІ в 17 областях України, а також у місті Києві.

Встановлено, що стаціонарний пост ДПС ДАІ - це місце несення служби нарядом ДПС, обладнане спеціальними службовими приміщеннями, оснащене технічними і спеціальними засобами, інженерними й іншими спорудами, а також територією, закріпленою за ними.

Як відзначають аналітики ЛІГА:ЗАКОН, одночасно з початком дії цього наказу втратив силу аналогічний наказ МВС від 19 січня 2011 року N22. До речі, цим наказом була передбачена поява на дорогах стаціонарних постів ДАІ приблизно в ці ж терміни.

По суті, затвердження нового документа викликане необхідністю удосконалення його норм, у той же час він не містить істотних змін.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.