Кучма проситься у Францію

Вівторок, 7 червня 2011, 14:16

Екс-президент Леонід Кучма просить генпрокурора Віктора Пшонки дозволити йому виїзд до Франції з 14 по 16 червня 2011 року.

Відповідне клопотання він надав Пшонці, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Кучми.

У Франції Кучма має намір взяти участь у круглому столі щодо перспектив євроінтеграції України, який проводиться Центром політичних та закордонних справ.

У прес-службі також зазначили, що цей Центр за ініціативою президента Франції Ніколя Саркозі здійснює свою діяльність зі співпраці з країнами, які у майбутньому можуть інтегруватися до Євросоюзу.

"У листі до Леоніда Кучми президент Центру політичних та закордонних справ Фаб’єн Боссар зазначив, що під час дискусії за круглим столом колишніх керівників цих країн важливо почути про цінний досвід співпраці України з європейськими інституціями за часів президентства Леоніда Кучми у 1994-2005-му роках, а також ідеї другого президента щодо перспектив євроінтеграції України", - зазначили у прес-службі.

За їх даними, у круглому столі також братимуть участь члени французького уряду, посли європейських країн і представники великого бізнесу.powered by lun.ua