СУД ОБМЕЖИВ ТИМОШЕНКО КОНКРЕТНОЮ ДАТОЮ

8 переглядів
Вівторок, 7 червня 2011, 19:22

Суд за поданням слідчого Генпрокуратури встановив кінцевий термін ознайомлення екс-прем'єром Юлією Тимошенко з матеріалами "газової" справи.

Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації ГПУ.

"Тимошенко вже понад 100 днів знайомиться з матеріалами кримінальної справи про вчинені нею злочини при використанні коштів Кіотського протоколу та закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги", - зазначається в повідомленні.

"У зв’язку з тим, що Тимошенко також затягує ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про перевищення службових повноважень під час укладання газових контрактів з російським "Газпромом", Печерський райсуд Києва встановив кінцевий термін ознайомлення з цими матеріалами - до 16 червня цього року включно", - заявили в ГПУ.

У відомстві повідомили, що зазначена справа налічує лише 14 томів, з чотирма з яких Тимошенко та її захисник ознайомились ще на початку травня поточного року в суді.

"Всі інші матеріали за дозволом слідчого сфотографовані захисником Тимошенко", - повідомили в прес-службі.

Раніше адвокат Тимошенко повідомив, що Печерський райсуд Києва обмежив її в часі ознайомлення з матеріалами справи про Кіотські гроші і закупівлю спецтранспорту для сільської медицини, встановивши кінцевий термін 25 червня.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua