Суддя Тимошенко не виправдовував наркоторгівців, але випускав достроково?

14 переглядів
Неділя, 10 липня 2011, 12:20

Суддя в "газовій" справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко Родіон Кірєєв не виносив виправдувальних вироків у справах, пов'язаних з наркотиками.

Як пише газета "Сегодня", про це розповів їй один з юристів в Березані Київської області, де до квітня 2011 року працював Кірєєв.

"Чув, що його звинувачували в корупції і в тому, що, мовляв, виносив виправдувальні вироки у справах, пов'язаними з наркотиками. Самому стало цікаво, почав шукати, але таких не знайшлося, не знають про них і мої колеги", - сказав юрист .

У місцевій міліції також не пригадують, щоб Кірєєв виправдовував когось із наркодилерів, зазначає газета.

Як сказано в Єдиному держреєстрі судових рішень Україні, Кірєєв в Березані розглядав справи про повернення боргів, про крадіжки, порушення правил дорожнього руху п'яницями, а також позбавляв ув'язнених мобільних телефонів, коли засуджені користувалися ними у в'язницях.

"Є кілька справ і по наркотиках, але, як правило, Кірєєв "впаював" тюремний термін. Але були й справи, коли рішенням судді Кірєєва достроково, за хорошу поведінку з в'язниці звільнялися ув'язнені, яких засудили за наркоторгівлю", - пише "Сегодня".

Видання також наводить думку одного з місцевих юристів про те, що Кірєєву треба бути "суворішим" з Тимошенко.

Сам суд знаходиться практично на околиці Березані. На першому поверсі - міськвідділ міліції, на другому - суд.

Раніше Тимошенко заявила, що, за інформацією її адвоката, Кірєєв закрив 20 із 32 справ проти людей, які виготовляли і збували наркотики. На її думку, суддя брав за це хабарі.

Як відомо, газета "Сегодня" належить до холдингу депутата від Партії регіонів, бізнесмена Ріната Ахметова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua