"Батьківщина" - судді: "Ваше місце не в суді, а під дверима на Банковій"

Понеділок, 4 липня 2011, 17:40

Суддя Родіон Кірєєв "вчинив наругу над законом", давши захиснику Юлії Тимошенко Миколі Титаренку лише два дні на ознайомлення зі справою.

Про це йдеться у заяві партії "Батьківщина", яку оприлюднила її прес-служба.

"Відповідно до статті 289 кримінально-процесуального кодексу, дати адвокату необхідний час на ознайомлення зі справою - це прямий обов’язок судді. Однак він знову знехтував законом, вчергове довівши, що він служить не феміді, а адміністрації президента", - заявили у партії.

У прес-службі нагадали, що "матеріали справи налічують 16 томів обсягом до 300 сторінок кожний".

"Таким чином, Микола Титаренко має вивчати по 2 тисячі сторінок на день, які треба не просто прочитати, а уважно проаналізувати, співставити факти та розробити стратегію захисту", - йдеться у заяві.

"Пане Кірєєв, суддівська мантія вам не до лиця. Ви вдягнули чужу форму, виконуєте чуже замовлення, ретранслюєте чужі рішення. Ваше місце не в суді, а під дверима на Банковій, в лакейському поклоні і з фразою "чего ізволітє", - зазначили у "Батьківщині".  

"Цим цинічним рішенням Кірєєв довів, що під личиною судді служить маніакальному бажанню Януковича якнайшвидше розправитися з головним політичним опонентом влади – Юлією Тимошенко. Не вийде! За все зроблене доведеться відповідати", - наголошується у заяві.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.