Регіоналка - журналістам: "Кулі літають скрізь"

Четвер, 7 липня 2011, 17:43

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко наголошує, що журналісти мають усвідомлювати ризик для свого життя.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала під час засідання міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів.

"Треба розуміти, що коли журналіст іде на війну, він повинен розуміти, що його там можуть вбити… Кулі літають скрізь", - сказала Бондаренко.

На її думку, журналісти під час вчорашнього засідання Печерського райсуду Києва стали своєрідним бар’єром між міліцією, яка отримала наказ від головуючого у судовому процесі вивести із зали тих, хто порушує порядок, та між "хамящими депутатами".

За словами Бондаренко, дуже часто можна спостерігати у фільмах, у випусках теленовин, що до зали суду, наприклад, у США, не допускаються навіть фотографи. На її думку, це робиться для того, щоб не чинити психологічний тиск на суддю.

"Те, що робиться у нас, я навіть не хочу коментувати", - сказала Бондаренко.

Також вона висловила задоволення тим фактом, що Європа мала змогу побачити судовий процес над екс-прем’єром Юлією Тимошенко, і побачити, як не поважають суд.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.