Опозиція пропонує зробити Порошенка головним "рахувальником"

П'ятниця, 8 липня 2011, 12:07

Фракції НУНС та "БЮТ-Батьківщина" пропонують Верховній Раді призначити Петра Порошенка головою Рахункової палати.

Про це йдеться у спільній заяві двох фракцій, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

"Кандидатуру голови Рахункової палати має пропонувати опозиція. Це загальносвітова практика, коли саме опозиція стоїть на варті державних інтересів в справі контролю за використанням бюджетних коштів", - заявляють фракції НУ-НС і "БЮТ-Батьківщина".

"Таке рішення українського парламенту було б позитивно сприйнято в Європі на завершальному етапі підготовки договору про асоціацію з Європейським Союзом", - наголошують вони.

Опозиційні фракції переконані, що кандидатура Порошенка буде вдалим вибором.

"Він є знаним в Україні та в світі професіоналом з великим досвідом роботи в економіці та державному управлінні. Петро Порошенко обіймав відповідальні посади – голови парламентського комітету з питань бюджету, секретаря Ради національної безпеки та оборони, міністра закордонних справ, голови Ради Національного банку України”, - зазначають НУНС і "БЮТ-Батьківщина".

"Ми впевнені, що Петро Порошенко забезпечить ефективний контроль з боку Рахункової палати над витратами державного бюджету України і керуватиметься у своїй роботі виключно законом", - вказують фракції НУ-НС та "БЮТ-Батьківщина".

Як відомо, 7 липня парламент звільнив Валентина Симоненка з посади голови Рахункової палати у зв’язку із закінченням строку його повноважень.

Нині Порошенко обіймає посаду голови Ради Національного банку України.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.