Спікер радить Тимошенко вести боротьбу за істину

Субота, 9 липня 2011, 00:49

Дотримуючись судових правил і процедур захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко мав би додаткові переваги.

Таку думку озвучив спікер Верховної Ради Володимир Литвин в ефірі телеканалу "Інтер", коментуючи хід судових засідань у "газовій" справі Тимошенко.

"Я сказав, що поведінка Тимошенко, така виклична, вона просто є дискредитацією судової системи. Тут не можна ж посилатись, що неправильно текст зрозуміли, але дослівно я сказав, про це, що цей процес є безпрецедентний за своєю політичною природою", - зазначив він.

"З одного боку ви прекрасно розумієте, що всі говоримо про верховенство права, а з другого боку, власне сам судовий процес, який спостерігають зацікавлені люди... З другого боку - демонстративна неповага до суду", - заявив Литвин.

На думку спікера, "має бути продемонстрована змагальність у цьому судовому процесі".

"Враховуючи, що за цим процесом дуже уважно спостерігають, в тому числі із-за меж України, то ця змагальність, я сподіваюсь, дозволила б встановити істину", - зазначив Литвин..

"Сьогодні боротьба йде не за те, аби встановити істину, а за те, аби залучити на свою сторону громадську думку, у тому числі за межами України", - заявив він.

"Якби було проявлено дотримання правил і процедур, то в цьому аспекті сторона захисту мала б певні переваги, причому, враховуючи досвід, наступальність позиції і ту підтримку, яка є. І яка організовується", - вважає Литвин.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.