Партійці Тимошенко вимагають пустити до неї вірного Гіппократу

7 переглядів
П'ятниця, 19 серпня 2011, 22:00

Партія "Батьківщина" вимагає допустити до її лідера Юлії Тимошенко того лікаря, для якого клятва Гіппократа є важливішою, ніж побажання президента Віктора Януковича.

Про це йдеться в заяві президії політради партії, опублікованій на офіційному сайті "Батьківщини".

"Починаючи з 17 серпня, захист безперервно звертається до так званого судді Кірєєва з вимогою про термінове медичне обстеження Юлії Тимошенко лікарем, який її лікує протягом останніх десяти років", - зазначається в заяві.

"Лікар мав би оглянути Юлію Володимирівну та здійснити забір крові на аналіз для з’ясування причин різкого погіршення здоров’я пацієнта із симптомами, невластивими їй раніше", - додали в партії.

"Всупереч Конституції, законам, нормам Кримінально-процесуального кодексу Кірєєв не надав дозволу на обстеження Тимошенко лікарем та медичною сестрою, яким вона довіряє", - зазначають партійці Тимошенко.

"Натомість до екс-прем'єра були направлені працівники МОЗ на чолі із заступником міністра, делеговані та залежні від режиму Януковича, який неприховано прагне знищити нашого лідера", - йдеться в заяві.

Президія політради партії наголошує, що Янукович "як замовник політичної розправи, а працівник Печерського судилища Кірєєв, як її виконавець, несуть персональну відповідальність за загрозу здоров’ю Тимошенко". 

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua