У Ющенка кажуть, що Героїв відібрали по дзвінку Банкової

8 переглядів
Вівторок, 2 серпня 2011, 18:34

Рішення суду щодо залишення в силі рішення про позбавлення звання Героїв України Романа Шухевича та Степана Бандери продиктовані одним дзвінком із Банкової.

Таке переконання висловив депутат від "Нашої України" Андрій Парубій, який був присутній на розгляді обох справ, передає Zaxid.net.

"Я вважаю, що це був один дзвінок на два суди, тому що по Шухевичу справу постійно відкладали і по Бандері, а потім дуже швидко суд оголосив свої рішення", - заявив депутат.

"Немає сумнівів, що вони просто чекали дзвінка з Банкової, а потім по дзвінку швидко оголосили свої рішення без пояснень, як по Шухевичу, так і по Бандері", - уточнив він.

"Це підтверджує висловлену мною думку, що рішення судів не має до юриспруденції жодного відношення, а просто виконувалась вказівка політична з адміністрації президента", - зазначив Парубій.

Він наголосив, що не має юридичних доказів того, що рішення Вищого адміністративного суду були продиктовані вказівкою із Банковою, але перебіг подій свідчить на користь такої думки.

"Суди переносились почергово, а потім дуже швидко і дуже оперативно оголосили рішення майже один за одним", - зазначив він.

"Ми як по Бандері, так і по Шухевичу вже готуємо заяву у Верховний Суд з вимогою скасувати обидва ці рішення як такі, що суперечать чинному законодавству", - повідомив "нашоукраїнець".

Як відомо, у вівторок Вищий адміністративний суд прийняв рішення не задовольняти касаційних скарг представників Віктора Ющенка щодо присвоєння звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua