СЕРЕД НОЧІ СУД ЗАБОРОНИВ МІТИНГИ ПІД ПЕЧЕРСЬКИМ СУДОМ

Неділя, 7 серпня 2011, 01:27

Окружний амінсуд Києва заборонив проведення мирних зібрань біля Печерського суду.

Про це повідомив "Українській правді" депутат Сергій Пашинський з зали суду, який ухвалив рішення о 1 годині ночі.

Суд постановив позовні вимоги КМДА задовольнити частково. Встановити обмеження права на мирні зібрання та пікетування на вулиці Дехтярівській, 13 по всьому периметру та на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності в м. Києві.

В той же час КМДА, посилаючись на рішення Київради про встановлення малих архітектурних форм, вимагала знесення наметів, в яких народні депутати партії "Батьківщини" проводили прийом громадян. Цю частину позову суд не задовольнив.

"Після того як суд оголосив рішення, депутати спитали в судді, чи правильно вони розуміють, що прийом громадян дозволено, але той у відповідь лише прочитав рішення суду, де нічого про це не було сказано", - заявив депутат.

За його словами, бютівці продовжать приймати громадян під судом.

Як сказано в постанові суду, заборонено проводити будь-які акції на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності, з 7 по 31 серпня, а  на вулиці Дегтярівській, по всьому периметру стаціонарної огорожі Лук'янівського СІЗО – безстроково.

Як відомо, після арешту Юлії Тимошенко бютівці почали безстрокову акцію протесту і встановили 20 наметів- "приймалень народних депутатів".

О 8-ій вечора стало відомо, що Київська міськдержадміністрація в суботу подала позов до Окружного адміністративного суду Києва про обмеження права на мирні зібрання.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...