У Партії регіонів не драматизують погрози Європи

3 перегляди
Четвер, 1 вересня 2011, 17:32

У Партії регіонів не вважають позицією усього Євросоюзу заяву президента Польщі про те, що судовий процес над  Тимошенко може бути перешкодою в інтеграції України з Євросоюз.

Про це заявив регіонал Іван Попеску, повідомляє сайт партії.

"На думку президента Польщі  Комаровського, можливо, уплинув президент Європарламенту Бузек. З одного боку, Бузек – поляк, а з іншого боку - представник групи Європейської народної партії. А, як відомо, – це партнери партії Тимошенко "Батьківщина", - сказав політик.

З іншого боку, підкреслив Попеску, варто звернути увагу на поздоровлення голови Європейської комісії Баррозу на адресу президента Віктора Януковича з нагоди Дня Незалежності України, де він чітко дав сигнал, що Україна цього року може підписати угоду про Асоціацію.

Депутат також згадав, що в Європі зараз є прецедент, коли під слідством знаходиться колишній прем'єр-міністр Ісландії за обвинуваченням у некомпетентності і колишній прем'єр Хорватії, якому інкримінують перевищення службових повноважень.

"І якби Президент Польщі займав принципову позицію, він би те ж саме говорив не тільки стосовно нашого колишнього прем'єр-міністра, але і стосовно екс-прем'єрів Хорватії й Ісландії", - упевнений Попеску.

Він підкреслив, що оскільки така заява не пролунала стосовно колишніх лідерів Ірландії і Хорватії, ми повинні для себе зробити висновок, що це - не позиція всього Європейського Союзу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua