Засуджений чиновник-хабарник знову намагається врятувати свій мільйон євро

Середа, 7 вересня 2011, 13:30

Печерський суд відмовився зняти арешт із банківського рахунка в розмірі 1 мільйону євро, який належать екс-главі Брусилівської райдержадміністрації В'ячеславу Дейнеку. 

Як пише "Дело", мільйон євро був арештований у рамках кримінальної справи щодо голови району за одержання ним хабара в особливо великих розмірах, яка була порушена в 2007 році.

Як стало відомо виданню, позов про зняття арешту в суд подала інша людина, на ім'я якого відкрито банківський рахунок.

 Однак гроші, що зберігаються в банку, за даними органів прокуратури, належать саме Дейнеку.

Як установило слідство, кошти були видані фермерському господарству "Дейнеко" у вигляді кредиту і потім покладені на рахунок однієї з найбільших банківських установ.

Глава Брусилівської адміністрації в 2010 році був засуджений до тюремного ув'язнення на 9 років. Суворий вердикт суддів був обумовлений великим розміром хабара, який одержав чиновник у 2007 році – 850 тис. грн.

Захист наполягав на скасуванні рішення про конфіскацію банківського вкладу в Райффайзен банку Аваль на суму 1 мільйону євро, що був виявлений у ході розслідування кримінальної справи.

17 серпня 2011 року Печерський районний суд Києва відмовився задовольняти позов, визнавши, що гроші були конфісковані законно.powered by lun.ua