У МЗС радіють, що ПАРЄ не дебатуватиме про Україну

Понеділок, 3 жовтня 2011, 16:39

Питання дебатів щодо ситуації в Україні не внесено до порядку денного нинішньої, жовтневої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, наголошують у МЗС.

"Це є доконаний факт. Можливо, це питання і буде розглядатися, але в рамках загальної доповіді щодо виконання Україною своїх зобов’язань перед Радою Європи, що заплановано до заслуховування наступного року", - заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Відтак заяви представників певних політичних сил про начебто плани ПАРЄ провести "термінові дебати" щодо України в рамках Асамблеї є дезінформацією, якщо, звичайно, для когось наступний рік підпадає під визначення "терміновий", - додав він.

Як відомо, як заявив голова російської делегації в ПАРЄ Костянтин Косачов, Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи не підтримало рішення про термінові дебати щодо України.

Раніше очікувалося, що на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи виступить донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр і окремо відбудеться дискусія з українського питання.

Українська правда

powered by lun.ua