У Попова зізналися, що таки обділили студентів

Четвер, 6 жовтня 2011, 14:09

Київська міська державна адміністрація поширила серед студентів 6 тисяч безкоштовних запрошень на відкриття НСК "Олімпійський".

Про це повідомляє прес-служба київської мерії.

Так, за її даними, всього київська влада розповсюдила серед киян 12 тисяч 461 безкоштовне запрошення.

За інформацією прес-служби мерії, квитки дістались столичним медикам, будівельникам, держслужбовцям, школярам, студентам, а також киянам, "які взяли активну участь в обговоренні Стратегії розвитку Києва-2025".

Серед столичних студентів було поширено 6 тисяч запрошень. Ще 3 тисячі 300 квитків отримали випускники київських шкіл.

Також запрошення отримають 150 учнів – переможці всеукраїнських та міжнародних олімпіад, переможці музичних конкурсів та спортивних змагань.

Всього на освітню сферу припала найбільша кількість запрошень –11 тисяч 20 квитків, наголосили в мерії.

Крім того, по два квитки отримає кожен з учасників спортивно-хореографічних постановок, що демонструватимуться під час церемонії відкриття (загалом 1 тисяча 570 столичних студентів та школярів).

Водночас столична влада звертається до студентів з проханням повідомляти про випадки несправедливого розподілу запрошень у вищих навчальних закладах за телефонами 15-51 та 278-79-67.

Як відомо, раніше студенти заявляли, що не отримали від віце-прем`єра інфраструктури Бориса Колеснікова обіцяних 15 тисяч квитків на відкриття НСК "Олімпійський".

У свою чергу Колесніков заявив, що його відомство не займалося роздачею квитків, а 12800 були передані заступнику Попова Пузанову.

"Нацагенством з Євро-2012 було передано до Київської міської державної адміністрації для лотереї серед 11-класників і студентів державних вузів 12800 квитків, а не 15 000, як було заявлено раніше, тому що сцена і декорації зайняли більше місця ніж планували", - сказав віце-прем`єр.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua