Wikileaks: Янукович розповів, що Табачника не цікавить нічого, крім молодої дружини

Вівторок, 1 листопада 2011, 17:32

Коли Віктор Янукович був прем'єром у 2006 році, розповідав американському послу про те, як його дружину Людмилу "люди в чорному" вдарили прикладом.

Про це йдеться у депеші колишнього американського посла Вільяма Тейлора, оприлюдненій Wikileaks, переклад якої наводить Українська правда.

Так, за словами Януковича, у 2005 році, коли він перебував за межами України на курорті в Чехії, на його дружину вчинили напад.

"Дружина сиділа у їхньому дворі перед будинком, гладила кішку на колінах, коли озброєні й одягнені у все чорне люди увірвалися і, мовляв, хтось вдарив її прикладом", - йдеться у депеші.

"Його (Януковича) тілоохоронці, більші за зловмисників, з'явилися та прогнали їх", - додав посол.

Також Янукович розповів історію про його сина.

"Хтось вбив "селянина", тіло  було викинуто перед машиною сина, щоб спробувати звинуватити того в смерті. Його син ухилився і не вдарив тіло, але так нервував, що тимчасово утік до Росії", - сказано в депеші.

Також посол навів слова Януковича про тодішнього віце-прем'єра Табачника.

Так, Тейлор спитав Януковича про статтю в російській газеті "Российские вести", авторами якої був Табачник та керівник українського бюро газети.

"Янукович припустив, що Табачник підписав статтю, навіть не читаючи її. Табачник, за словами Януковича, перебуває наразі на Мальдівах із новою 22-річною дружиною, не фокусуючись ні на чому, "крім неї", - сказано в депеші.

Як відомо, дружиною Дмитра Табачника є актриса Національного театру російської драми імені Лесі Українки Тетяна Назарова, яка народилася 29 листопада 1960 року.

Українська правда